STAŇ SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU

   Cestovná kancelária MV Tour hľadá schopných, kreatívnych, šikovných a veselých ľudí na pozície vedúcich oddielov pre sezónu škôl v prírode a animačných programov 2018

Hadme vedcich 2018

vyplniť prihlasovací formulár

   Neváhajte a staňte sa už tento rok súčasťou partie skvelých ľudí z najlepšej "detskej" cestovnej kancelárie MV Tour Trenčín. Ak radi pracujete s deťmi alebo by ste si svoje schopnosti radi vyskúšali v praxi, či máte záujem zažiť niečo nové a nabrať skúsenosti do budúcnosti, hľadáme práve vás!

   Vek a skúsenosti pre nás nie sú rozhodujúce. Pre prácu s deťmi vás zaškolíme a v začiatkoch vašej kariéry vás povedie služobne starší - skúsený kolega. Je však dôležité, aby ste vy sami chceli danú prácu vykonávať od srdca a zodpovedne.

    Školy v prírode organizované našou cestovnou kanceláriou sú 5 alebo 6 dňové turnusy (Pondelok - Piatok alebo Nedeľa - Piatok) prebiehajúce v hoteloch, penziónoch a rekreačných strediskách po celom Slovensku. Individuálne animačné programy sú jednodňové akcie v trvaní 1 - 8 hodín organizované v hoteloch, firmách alebo v súkromnom prostredí klientov CK MV Tour v Trenčíne a jeho blízkom okolí.

 

Koho hľadáme?

   Aktuálne potrebujeme záujemcov na miesta vedúcich oddielov, praktikantov a animátorov pre školy v prírode v mesiacoch apríl, máj a jún 2018. Ďalej hľadáme animátorov na realizáciu animačných programov počas celého roka 2018 (v termínoch, kedy budete mať čas). Nejedná sa o trvalý pracovný pomer, ale o externú spoluprácu (práca na dohodu o vykonaní práce alebo na dohodu o brigádnickej práci študentov). Z voľných termínov si vyberáte vy sami, viete si tak naplánovať iné súkromné, pracovné či školské povinnosti.

Ako sa z vás stane člen nášho CK MV Tour tímu?

   1. Vyplňte prihlasovací formulár.

   2. Po vyplnení a odoslaní prihlasovacieho formulára vám najskôr zašleme potvrdzovací e-mail o tom, že sme vašu prihlášku prijali. Systém potvrdenie neodosiela automaticky, ale pošleme Vám ho osobne. Zároveň vás náš pracovník bude kontaktovať ohľadom ďalších dokumentov, ktoré budeme potrebovať v rámci prijímacieho pohovoru.

   3. Formulár a všetky vaše zaslané dokumenty posúdi pracovník zodpovedný za nábor a výber pracovníkov.

   4. Ak nás vaše odpovede zaujmú, budete pozvaný / pozvaná na prijímací pohovor, kde sa stretnete so svojimi budúcimi kolegami. V rámci pohovoru Vám predstavíme našu cestovnú kanceláriu, následne pohovor pozostáva z prezentácie samého seba, modelovej situácie, kreatívnej tvorby, improvizačného okienka a konečného osobného pohovoru. 

   5. Vyjadrenie o prijatí/neprijatí vám bude oznámené hneď po pohovore. Ak bude pohovor úspešný, dostanete od nás prihlasovacie údaje do firemného rezervačného systému, kde sa okrem iného budete môcť prihlásiť aj na vám vyhovujúce aktuálne voľné termíny škôl v prírode, či iných nami organizovaných akcií.

   6. Po úspešnom prijímacom pohovore je nutné zúčastniť sa aj nášho školenia, o termíne ktorého vás budeme včas informovať. Zároveň je podmienkou našej spolupráce, aby ste sa zúčastnili aspoň jednej školy v prírode počas sezóny 2018.

   7. Po absolvovaní školenia sa stávate členom nášho tímu. Gratulujeme a tešíme sa na spoluprácu s vami!